Новини з 1996 року

Вихованці Кременчуцької виховної колонії №69 можуть стати фотографами, кондитерами чи програмістами

Валерія Макряшина 08 серпня 2017 18:14 527 0

Як повідомляє заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька, вчора, 7 серпня,  для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відкрили короткострокові професійні курси за напрямами підготовки:  «Кухар-кондитер», «Юний фотограф» та «Користувач персонального комп’ютера».

Завдяки налагодженій співпраці та матеріальній підтримці Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Європейська інтеграція” юнаки матимуть можливість оволодіти додатковими професійними вміннями і навичками для подальшої реінтеграції в суспільстві та працевлаштування після звільнення. Напрямки підготовки хлопці обирали самостійно за власним бажанням. Відомо, що заняття включатимуть теоретичну і практичну підготовку. Під час першої зустрічі з керівниками курсів хлопці прослухали пріоритетний навчальний план та інструкції з дотримання техніки безпеки під час навчання.

«Оволодіння додатковими професійними вміннями і навичками дасть можливість хлопцям швидше знайти місце працевлаштування після звільнення, стати корисним своїй родині та близьким, суспільству в цілому», - зазначив начальник колонії Юрій Величко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 264 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 549 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 240 0