Новини з 1996 року

Вихованці Кременчуцької колонії для неповнолітніх доводили один одному, що спорт - це життя. ФОТО

Валерія Макряшина 16 вересня 2019 13:50 516 0

Учора, 15 вересня, вихованці державної установи "Кременчуцька виховна колонія" відзначили День фізичної культури і спорту. Спортивні змагання відбулися під гаслом "Ти зможеш!", основною метою яких стало утвердження впевненості юнаків у власних силах та можливостях.


День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.


Перед початком вихованців ознайомили з підсумками тридцятої заочної Спартакіади, яка проходила протягом літніх шкільних канікул. Відповідно до Протоколу Головної суддівської колегії, цього року вихованці установи вибороли почесне перше місце серед виховних установ України.

Незабаром переможцям Спартакіади присвоять почесне звання "Кращий спортсмен". 

Вчорашнє свято до Дня фізичної культури і спорту зібрало на спортивному майданчику всіх охочих до спорту.

У змаганнях взяли участь дві команди відділень установи. Спортсмени показали свою силу й витривалість, зокрема в бігу на 400 метрів та 1500 метрів, у човникового бігу, віджиманні на брусах тощо. 

 

 

Загалом змагання пройшли в дружній, доброзичливій обстановці й принесли багато позитивних емоцій та нових яскравих вражень як самим учасникам, так і вболівальникам. За підрахунками, перше місце посіла команда вихованців відділення №1. У подарунок усі учасники отримали солодкі призи – морозиво.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1098 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2101 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2717 0