Новини з 1996 року

Виходить непогано. У Кременчуці поліцейські взялися за знищення свого авторитету

Олександр Курилов 17 грудня 2017 11:05 788 0

Кременчуцька поліція за результами своєї діяльності отримає головну всеукраїнську медаль за значні досягнення у знищенні й так невеликого авторитету правоохоронців.

Мова тут про випадок, що стався у п'ятницю на бульварі Пушкіна, завдяки якому поліція Кременчука набула фундаментальної популярності. На відео, яке поширено в Інтернеті,  можна бачити, як поліцейські боряться з молодими людьми за чистоту кіоску, що збудований на цьому бульварі, й відганяють від споруди пікетувальників. Однак мало того, що відганяють – на пікетувальників представники правопорядку знанацька нападають, як справжні гопники.

Тож картина діяльності наших поліцейських абсолютно відповідає діяльності їх міліцейських попередників. Замість того, аби припинити безлад, нинішні поліцейські його самі створюють.

Якщо ж взяти інші факти з життя міської поліції, то відповідь лише одна – кременчуцькі копи пришвидшеними темпами знищують свій авторитет. І це їм вдається досить непогано.

Загалом, було б правильно, якби після цієї бійні, організованої нашої поліцією, її міський начальник на прізвище Деркач подав би у відставку. Все одно, користі від такої роботи – нуль цілих і нуль десятих.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись