Новини з 1996 року

Вибори пройшли - тарифи почали рости. Гаряча вода і тепло для деяких кременчужан подорожчає

Валерія Макряшина 19 листопад 2020 10:10 723 0

Міські вибори пройшли — про виконання власних обіцянок кременчуцькі чиновники-ентузіасти миттєво і віддаючи данину всім своїм старим традиціям забули. Стосується це, зокрема, теми тарифів на послуги, які в Кременчуці, як у пісні Тіни Кароль, — "вище неба".

Але й це не межа. ТОВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ", яке обслуговує Автозаводський район нашого міста, оголосило про намір встановити, а якщо точніше  підвищити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води. 

 


Таким чином ціна на гарячу воду для кременчужан, яких обслуговує ТЕЦ, зросте на 21,35 грн і складатиме 109,12 грн за один куб. м. Ціна на теплопостачання виросте на 346,19 гривень і складатиме 1580,08 гривні (діючий тариф наразі - 1233,89 грн). 


 

Причиною такого коригування підприємство називає, зокрема, зміни обсягу окремих витрат, пов’язаних з наданням послуг із теплопостачання і постачання гарячої води. Серед цих змін названо проєкт постанови НКРЕКП від 11 листопада, яким передбачається зміна тарифів з 1 грудня цього року. 

На думку теплопостачальника, цифри, які ви бачите у фотоматеріалах під головним, є економічно обґрунтованими, хоч і непідйомними для багатьох містян. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 634 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 853 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1087 0