Новини з 1996 року

Вибори почалися спокійно. МІСЬКВИКОНКОМІВСЬКІ «ПОРУЧНІ» – ЗНІМАЮТЬ Й ЗАКЛЕЮЮТЬ СВОЮ РЕКЛАМУ

Олександр Курилов 25 жовтня 2015 09:33 567 0

Усі виборчі дільниці нашого міста відкрилися вчасно, без пригод і без скандалів. Про це повідомляють спостерігачі різних партій, які контролюють хід голосування.

За тим, що оприлюднено, – бюлетені видають, виборців усі рахують і перше таке зведення про кількість тих, хто прийшов на вибори, окружна виборча комісія має оприлюднити об 11-00.

Втім, як завжди й за традицією, у Кременчуці не все слава Богу. Тож зранку комунальники все ще знімали рекламу партії віце-мера Малецького, який єдиний у нашому місті, але з дозволу своїх керівників мерії - першого заступника міського голови, грубо порушив закон про вибори. Інакше б  такого у місті просто не було.

Натомість на самих дільницях – на провулку Кошового, вулиці Пролетарській, Дем’яна Бідного представники нерозумного (точка зору автора) віце-мера Кременчука Малецького ходять і заклеюють на своїх портретах назву своєї партії.

Сам віце-мер, який в першу чергу  повинен бігати по місту з ганчірками й чистити Кременчук від своєї реклами, поки що на вулицях не з’являвся.

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись