Новини з 1996 року

Вибори мера Кременчука 2015. ВІКТОР КАЛАШНИК, ЄВГЕН ХОЛОД ПРОТИ ІГОРЯ КУШНІРА ТА ОЛЕКСАНДРА ПЛУЖНИКА…

Олександр Курилов 27 серпня 2015 09:25 2383 0

Надалі Кременчук, мешканці якого 25 жовтня обиратимуть нового міського голову, стане всеукраїнським полем бою олігархів немісцевого значення.

Це Інтернет-видання «Кременчугская газета», що максимально наближене до відомого олігарха – народного депутата України  Костянтина Жеваго, оприлюднило прізвище кандидата на посаду мера Кременчука.

Нове прізвище – буде альтернативою єдиному висуванцю від місцевих чиновників - нинішньому першому віце-меру Віктору Калашнику.

Прізвище нового кандидата в міські голови Кременчука – Руслан Крамаренко, який був заступником колишнього столичного голови Леоніда Черновецького та заступником екс-мера Києва Олександра Попова.

У пана Руслана, якого Кременчук офіційно бачив лише 2008-го року під час передачі ним тролейбусів екс-меру Миколі Глухову, у місті є близькі родичі.

А ще у пана Руслана є близький товариш – це відомий за історіями з малосімейками й іншими скандалами колишній перший віце-мер Кременчука  Андрій Погрібний.

Втім головним у справі майбутніх виборів є не це, а наближеність нової кандидатури до народного депутата Костянтина Жеваго (обох  об’єднує сусідній Комсомольськ) і добрі стосунки з відомим столичним бізнесменом від Кременчука Ігорем Кушніром  та відповідно з колишнім начальником УБОЗу – мільйонером Олександром Плужником.

Зрозуміло, що об’єднані активи усіх трьох у передвиборчій боротьбі не залишають жодного шансу на перемогу нинішньому першому віце-меру Віктору Калашнику, за яким стоїть лише один власник Центрального ринку й депутат міськради–бізнесмен від «Батьківщини» Євген Холод.

Врешті-решт,  у цій передвиборчій боротьбі саме Центральний ринок, як один з прикладів колишньої власності покійного мера Кременчука Олега Бабаєва, що записана на підприємство «Укрпродукт 2000», а останнє – на офшорну кіпрську фірму «Алларі холдінгс лімітед»,  є головним.

Про що слід додати – так це про майбутню команду вже мера Кременчука Руслана Крамаренка.

Його першим заступником стовідсотково буде Андрій Погрібний, товариш і Руслана Крамаренка, й Ігоря Кушніра,  який посяде нинішнє крісло першого віце-мера  Віктора Калашника.

А от куди піде сам нинішній перший віце-мер Віктор Калашник – у секретарі міськради чи просто заступники міського голови Кременчука, поки що незрозуміло.

Єдине в цій ситуації й невизначене – це самі кременчужани. За ними й буде останнє слово у цій олігархічній боротьбі навколо посади мера нашого міста, яка нічого хорошого людям не обіцяє.

О.Курилов

 

Теги: Кременчуцький міськвиконкомМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись