Новини з 1996 року

ВИБОРИ 2015. ЧИНОВНИК ВІТАЛІЙ МАЛЕЦЬКИЙ ЗВИНУВАТИВ КОЛЕГ ПО МІСЬКВИКОНКОМУ У «ЧИНОВНИЦЬКОМУ НЕРОБСТВІ»

Олександр Курилов 11 вересня 2015 16:04 2307 0

Він - заступник Кременчуцького міського голови Віталій Малецький - у вишиванці. Він же - у піджаку. Він же – у парку з граблями й на велосипеді без грабель. Він же - у президії,  на зустрічі з військовими в зоні АТО, з мегафоном біля суду…

А всього фотографій віце-мера й з віце-мером паном Малецьким у цій газеті стільки, що позаздрить будь-яка фотомодель - 17 штук кольорових та чорно-білих і всі з ним - обраним.

Це сьогодні світ побачило нове передвиборче видання (вибори 25 жовтня), головний герой якого – заступник міського голови Кременчука Віталій Малецький, чиє фото й не одне є на кожній сторінці газети з назвою «Поруч».

У самому ж агітаційному виданні віце-мер Малецький називається як один із членів команди Бабаєва й говориться про те, що на роботі у міськвиконкомі наймолодшого віце-мера буквально замучили.

Окрім того, що чиновник Віталій Малецький займається гуманітарним напрямом, його ледачі колеги по міськвиконкому  поклали на молодого віце-мера все, що можна.  

Тож  пан Віталій перевіряє стан дахів у будинках, стежить за реконструкцією, інспектує роботу комунальних закладів, контролює хід ремонту у  лікарнях…

(Як на репортера, тут чиновник Віталій Малецький, який є одним з найбільших ледацюг нашої мерії, – перебрав.)

Загалом цікаве видання, в якому віце-мер Кременчука з гуманітарних питань показаний як єдиний послідовник усіх справ покійного мера Олега Бабаєва, а друзі останнього – в тім числі й підлеглий пану Малецькому керівник футбольного клубу «Кремінь» Андрій Недяк та директор ПАТ «Кременчукм'ясо» Ірина Дроздова й решта – названі тушками олігарха Жеваго.

Газета про пана Малецького, випущена народним депутатом України Юрієм Шаповаловим з тиражем 25 тисяч штук, показує нам чиновника міськвиконкому у виключно позитивному світлі.  

Про те, що пан Малецький є одним з представників міськвиконкому, за яким постійне підвищення вартості послуг для мешканців і прийняття несправедливих рішень для громади, – не говориться.

Те ж саме стосується й гуманітарного напрямку, про який не згадують. Приклад його діяльності - недореконструйований краєзнавчий музей, який, певно, зміст самого заступника мера відображає. Загалом, якщо ставитися серйозно до агітки, то наші чиновники настільки прикипіли  до свого корита, що готові втопити будь-кого і своїх колег теж, аби біля цього бюджетного корита їм можна було сидіти й далі.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 443 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 658 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 677 0