Новини з 1996 року

Вибачте за мера Кременчука Малецького. День відновлення незалежності Литви сьогодні. Вітаємо Алітус!

Олександр Курилов 16 лютого 2018 20:54 880 0

У республіці Литва з її президентом Далею Грибаускайте сьогодні, 16 лютого, - свято.

А назва його – День відновлення Незалежності Литви, яку наші друзі з Вільнюса, Алітуса… вибороли в більшовиків у 1918 році.

Сьогодні вже незалежна Литовська республіка показує нам усім приклад, як без нічого, не маючи жодних покладів корисних копалин, може жити європейська країна.

А саме так  і живуть громадяни в Литві з середньою зарплатою 636,9 євро. Однак головне – не в зарплаті. Головне - у гордих людях справедливої маленької країни, яка до всього ще й допомагає вистояти нам.

Тож зі святом, наші побратими з литовського Алітуса, й щоб усе у вас було добре! І зі святом вас, шановні представники Посольства Литви в Україні, які якщо й бувають дуже часто, то в Кременчуці.

Останнє – це просто нагадування нашим градоначальникам.

Ось у вас місто Алітус у побратимах і сьогодні в цьому місті перебуває велика кременчуцька делегація.

І, звісно, можна запитати в нашого мера Малецького: чому на сайті виконкому немає привітання жителям міста, з яким встановлено побратимські відносини.

Однак до всього слід підходити з розумінням. І не слід тут дивуватися.

Нашим «батькам» Кременчука сьогодні абсолютно не до Литви й не до Алітуса, представники якого нас виручають. Причому допомагають нам конкретно.

Просто в Кременчуці сьогодні інше. Мер Малецький та його заступник Проценко десь у Києві борються за звання «Столиця молоді України», а ті чиновники, які замість них керують, зайняті іншим.

У Кременчуці сьогодні – дивний «Будьоновський похід» з возом та людьми, які видають себе за вершників на конях, і все це має назву «Російська Масляна», яка триватиме два дні й завершиться роздачею млинців, аналогічно тій, що відбувається у Воронежі й Краснодарі.

На фото – минулорічне підписання угоди про побратимство  Кременчука з містом Алітус, про мера якого сьогодні геть забули.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись