Новини з 1996 року

Ви працюйте, а я полетів. Мер Кременчука Віталій Малецький відбуває на Новий Рік до Іспанії

Олександр Курилов 28 грудня 2016 12:38 1518 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який за 12 місяців  так натрудився, що словами не передати,  свою другу за рік відпустку проведе в Іспанії.

Очікується, що саме з іспанським Дідом Морозом на площі в Мадриді чи Барселоні (це не уточнюється) Віталій Малецький і зустріне Новий Рік.

Відповідну інформацію про те, що мер із завтрашнього дня – в іспанській відпустці, «Програмі плюс» повідомили у міськвиконкомі.

За тим, що можна зрозуміти, – до Іспанії міський голова поїде не сам, але з дружиною. Разом з ними до Середземного моря, певно, полетить і кременчуцький нардеп Шаповалов з родиною.

Кременчуцький нардеп, між іншим, теж втомився й це можна було побачити з того, як він позіхав під час засідань парламенту.

Про що слід додати – «кременчуцькі іспанці» вилітатимуть з Борисполя й проводжати їх усім містом в аеропорту не потрібно, бо буде непотрібний ажіотаж.

Варто зазначити й про вибір країни зустрічі Нового року, аби відповісти на запитання: чому Іспанія, в якій мер уже був?

І тут мова вже про інші країни Європи. Зокрема, в Німеччині – іммігранти й тероризм, у Франції – іммігранти й тероризм. Чехія, Польща, Словаччина  – для міського голови Кременчука це не комільфо - не той масштаб.

Італія з Венецією, мабуть, дорого й у венеціанських каналах узимку особливо не поплаваєш. В Англії чи Швеції – дощ і холодно.

Залишається останнє – сказати, що відпочинок від цих набридливих кременчужан з їхніми ямами на дорогах, відсутністю питної води на верхніх поверхах, скаженою кременчуцькою вартістю тепла нашому меру справді потрібен.

Все-таки зробив він за минулий рік немало й тут чого вартий лише один переворот у міській медицині. А якщо згадати ще очищення доріг від снігу, який розтанув, то взагалі мова має йти про  велику й важку  міську нагороду. А поки такої від кременчужан немає, то Віталій Малецький летить в Іспанію.  

Решта, тобто всі ми, в тім числі репортери й читачі, нашого іспансько-кременчуцького мера не підведемо й стан міста контролюватимемо.  Тож вдалого відпочинку і з Новим роком, пане мер!

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0