Новини з 1996 року

ВХІД ЗАБОРОНЕНО. «Відкрита» влада Кременчука встановила закриті теми для громадськості

Олександр Курилов 22 вересня 2015 16:21 1286 0

Перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник закрив доступ кременчужанам до публічної інформації про діяльність комунальних підприємств міської ради. Зокрема, до таких фінансових статей наших комунальників як прибутки та витрати підприємств, власниками яких є міська громада.

Пояснення з цього приводу – «доступ до інформації щодо виконання виробничої програми підприємств, ефективного використання майна територіальної громади та відстеження цільового використання коштів – справа виконавчого комітету міської ради» й більше нікого іншого.

Про те, що кременчужан не допустять на засідання  балансової комісії міськвиконкому, журналістів, до речі, на такі комісії взагалі не пускають, бо заборонено, у своєму листі до громадського активіста Ольги Тіщенко пише перший заступник мера міста Віктор Калашник.

«Дана комісія створена не з метою перевірки комунальних підприємств, а для проведення аналізу фінансово-економічних показників діяльності підприємств», - зазначає у своїй відповіді на запит перший заступник міського голови Кременчука.

«Я розумію, що робота наших комунальників – це найбільш корумпована сфера й зрозуміло - прагнула подивитися на їхні звіти та баланси. Однак це у нашому місті виявилося закритою інформацією», - так прокоментувала владну відмову на право громадян знати більше  представник громадськості Ольга Тіщенко.

Теги: Бюджет КременчукаЕкономіка КременчукаРеформиПолітика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1252 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2250 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2866 0