Веслувальниці з Полтавщини представлятимуть Україну на Олімпійських іграх 2020 у Токіо. ФОТО

Людмила Скачко 29 серпня 2019 09:01 48 0

Три спортсменки з Горішніх Плавнів завоювали олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який проходив в Угорщині 21-25 серпня.

Таким чином, завоювавши ці ліцензії, вони мають право на участь в Олімпійських іграх 2020 року, які пройдуть у Токіо.

На змаганнях в Угорщині 30 спортсменів представляли Україну. З них п’ятеро - з Горішніх Плавнів. На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное три представниці Горішніх Плавнів – Людмила Лузан, Людмила Кукліновська та Інна Грищун – завоювали олімпійські ліцензії.

Людмила Лузан успішно виступила в каное-двійці на дистанції 500 метрів з Анастасією Четвериковою. За підсумками змагань вони посіли 7 місце.

Людмила Кукліновська разом з Марією Повх на байдарці-двійці на дистанції 500 метрів завоювали 6 місце.

Інна Грищун отримала олімпійську ліцензію, будучи учасницею команди байдарки-четвірки – з Марією Кічасовою -Скорик, Марією Повх і Анастасією Тодоровою. У фінальному заїзді вони посіли 8 місце на дистанції 500 метрів.

Серед чоловіків Павло Алтухов на каное-одиночці на дистанції 1000 метрів фінішував десятим. Олег Кухарик виступав на такій же дистанції на байдарці-двійці, яка зайняла 11 місце.