Новини з 1996 року

Весільний переполох у Кременчуці. Навіть діти святкують 14 лютого. ФОТОрепортаж

Артем Кузьменко 14 лютого 2020 15:20 877 0

Сьогодні, 14 лютого, працівникам Кременчуцького відділу РАЦС не до відпочинку — багато бажаючих хочуть поєднати свої долі саме в День святого Валентина. Якраз цього дня багато відділів реєстрації актів цивільного стану вирішили дати можливість майбутнім молодятам одружитися хоч опівночі. Тому що в Полтавській області діє акція “Кохання поза часом”, у рамках якої робочий день РАЦСів сьогодні триває з 8:00 до 24:00.

 

 

Як повідомляють працівники місцевого відділу РАЦСу, зареєструвати шлюб сьогодні хотіли 11 пар, і ця кількість збільшується протягом дня. Багато хто обирає послугу “Шлюб за добу”.

До речі, про вік молодят: наймолодшому чоловікові 19 років, найстаршому — 50. Тож коханню кожен вік підвладний.

Кореспонденти “Програми Плюс” вирішили взяти талончик під номером 10. Отже, сьогодні РАЦС відвідали вже 9 пар. На екрані можна побачити чергу. На питання, що з талончиком потрібно робити далі, нам сказали, що потрібно йти в кабінет Open Space, де пояснять усю подальшу процедуру. Але там уже сиділа пара, яка отримувала консультацію щодо кроків, як одружитися, тож навіщо їм заважати?

 

 

Якраз у залі проходила підготовка до основної церемонії, на якій, без сумніву, молодята Роман і Марина дуже хвилювалися. Тому, щоб їх не турбувати, Програма Плюс запитала в подруги Марини, тезки нареченої, чому обрали саме цей день: “Я думаю, що в них це така традиція в сім’ї. Є старший брат [чоловіка], Дмитро. Він одружився 5 років тому, цього ж дня”.

“Закохані знайомі досить довго, 5 років. Вони люблять одне одного, тому сьогодні вони поєднують свої серця, йдуть у майбутнє”.

 

 

А якщо трохи пройтися вулицями, то можна побачити, що все оповите коханням: у центрі міста гучно “бібікають” весільні ескорти, чоловіки несуть квіти своїм обраницям, на кожному кроці продають повітряні кульки у формі сердечок, і навіть маленькі діти гуляють із любовною атрибутикою в руках.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3729 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 139 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 350 0