Новини з 1996 року

Верховний Суд визнав незаконною постанову про підвищення норм газу для населення

Альбіна Козлова 27 грудня 2018 18:00 424 0

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду України прийняв рішення залишити в силі рішення судів попередніх інстанцій про скасування підвищення норм природного газу населенню, яке не встановило газових лічильників.

Було визнано незаконною постанову уряду №203, в якій виявлено недотримання принципів держрегуляторної політики. Про це повідомили в прес-службі Верховного Суду, представивши відповідний вердикт.

У суді наголосили, що постанова скасовується в судовому порядку через відсутність аналізу регуляторного впливу акта та неузгодженість рішення з Державною регуляторною службою.

При цьому в суді уточнили, що найбільш ефективний спосіб обліку споживання газу для населення - це установка лічильників у житло.

Колегія ВС рекомендує державі забезпечити доступні умови для установки приладів обліку споживання газу. Суд посилається на постанову «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», прийнятого в КМУ.

У середині грудня Міненерговугілля України оприлюднило для обговорення новий проект щодо нових норм споживання газу. Раніше постанови Кабінету Міністрів про норми споживання газу для побутових споживачів без лічильників (№203 від 23 березня 2016 року) було скасовано в судовому порядку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 88 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 148 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3875 2