Новини з 1996 року

Верховна Рада розгляне закони про запобігання домашньому насиллю та захисту дітей

Марина Баніт 06 грудня 2017 10:35 465 0

Сьогодні Верховна Рада розгляне в другому читанні урядовий законопроект «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким передбачено запровадження Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Про це зазначено на сайті  Ради.

У першому питанні планується розглянути законопроект № 2912 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткових гарантій соціального захисту дітей-інвалідів».

 Далі планується розглянути законопроект № 4952 «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

Також  зазначений урядовий законопроект № 5294 та депутатський - №2016 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Окрім того, планується розглянути законопроект Кабінету Міністрів № 6710 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту осіб з інвалідністю)» та № 6647 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 103 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 94 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 134 0