Новини з 1996 року

Верховна Рада планує підвищити пенсії дітям, батьки яких загинули в АТО

Валерія Макряшина 12 квітня 2019 15:15 516 0

На засіданні комітету ВР розглянули законопроект про підвищення пенсій для дітей, батьки яких загинули в АТО.

Комітет з питань національної безпеки і оборони розглянув проект закону №9009 про внесення зміни до ст. 37 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», внесений групою народних депутатів щодо посилення соціальної захищеності окремих категорій осіб.

Законопроект вносить зміни до ст. 37 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших категорій осіб», якою передбачено, що пенсії у разі втрати годувальника, які призначаються членам сімей загиблих, померлих або таких, що пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, військовослужбовців та інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, не можуть бути нижче трьох визначених законом розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Станом на 01.01.2018 пенсії через втрату годувальника отримують члени сімей загиблих, померлих або таких, що пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, військовослужбовців та інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, і це близько 8 тисяч осіб.

У разі прийняття законопроекту додаткові видатки становитимуть орієнтовно 12 млн грн щомісяця.

Автори законопроекту ставлять за мету посилення соціального захисту та гарантій членів сімей загиблих, померлих або таких, що пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції військовослужбовців та інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0