Новини з 1996 року

Верховна Рада хоче скасувати обов’язковість використання печаток у бізнесі. Юрій Шаповалов не хоче?

Віктор Крук 08 вересня 2016 11:45 645 0

Також пропонується встановити відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності печатки на документі.

Верховна Рада України має намір скасувати обов'язковість використання печаток у бізнесі. Сьогодні на ранковому засіданні парламенту за відповідний законопроект №4194 у першому читанні за основу проголосували 235 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, його метою є вдосконалення державного регулювання використання печаток у господарській діяльності.

Так, законопроектом пропонується:
- виключити із законодавства вимоги про обов'язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання);
- виключити можливість визнання документа (угоди, правочину) недійсним (неукладеним, невчиненим) у зв'язку з відсутністю відбитка печатки;
- виключити необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування;
- встановити адміністративну відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Варто зазначити, що кременчуцькі народні депутати зазначений законопроект не підтримали – Юрій Шаповалов за нього не голосував, а Костянтин Жеваго за давньою звичкою взагалі на сесійне засідання Верховної Ради не з’явився.

Теги: 3168

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 471 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1199 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 899 0