Новини з 1996 року

Велосипеди тепер можна перевозити ще й у поїздах Інтерсіті

Людмила Скачко 25 травня 2019 12:15 182 0

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" дозволила перевозити велосипеди в розібраному вигляді не тільки в нічних поїздах, але і в Інтерсіті та Інтерсіті+.

"Компанія є заручником ситуації, коли швидкісні потяги спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів. І це проблема. Але вийти із ситуації можна так: велосипеди розбираємо і правильно пакуємо. Окрему плату за перевезення не беремо. Така ж процедура стосується нічних поїздів", - повідомив голова компанії Євгеній Кравцов на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Відповідні правила вже є на сторінці "Укрзалізниці", також там повідомляється, що велосипеди можна перевозити у вагонах регіональних поїздів на спеціально обладнаних для цього місцях за умови оплати як за 20 кг багажу. 

"В електричках велосипеди можна перевозити у зібраному вигляді (на ходу) за умови розміщення в тамбурі (не більше одного велосипеда на тамбур), або в місцях, які призначені для розміщення велосипедів. У приміському сполученні вартість перевезення одного велосипеда відповідає вартості повного квитка", - йдеться в повідомленні. 

 

 

,

 

«В електричках велосипеди можна перевозити в зібраному вигляді (на ходу) за умови розміщення в тамбурі (не більше 1 велосипеда на тамбур) або в місцях, призначених для розміщення велосипедів. У приміському сполученні вартість перевезення одного велосипеда відповідає вартості повного квитка », - йдеться в повідомленні.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 518 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 165 0
Таємний код: романтичний концерт гурту «Бумбокс» відбувся в Кременчуці. ФОТО 276 0