Новини з 1996 року

Великий бізнес. Працівникам ПАТ «КВБЗ» виплатять кошти за локдаун. Оплатять 9 робочих днів січня

Олександр Курилов 12 січня 2021 14:25 571 0

Адміністрація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» оголошує про виплату коштів за другий коронавірусний локдаун, який триває з 8 січня 2021 року.

Виплата коштів з Держбюджету буде проводитися за спеціальною схемою, повідомили на підприємстві.

Оплата проводиться через два накази.

Перший має назву «Про скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 по 24 січня 2021 року (включно)». Другий - «Про виплату одноразової матеріальної допомоги працівникам ПАТ «КВБЗ».

Виплати проводяться за рахунок коштів міськрайонного центру зайнятості у відповідності до постанови Кабміну від 9 грудня 2021 року.

Кошти від держави вагонобудівники отримали як суб’єкт господарювання, де вимушено «скоротили тривалість передбаченого законодавством робочого часу через запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів».

Цієї допомоги не отримають громадяни, які працюють за сумісництвом.

Щодо самого розміру матеріальної допомоги, яку працівникам заводу виплатить Центр зайнятості, то, у відповідності до постанови Кабміну, «він нараховується «пропорційно до робочого часу, який працівник перебуває в локдауні, та не може перевищувати 8 тис. грн на одного співробітника.

Сама ж сума виплат нараховувалася так, повідомляють на ПАТ «КВБЗ»: беремо суму нарахованої заробітної плати за всі місяці III кварталу 2020 року, ділимо на кількість нормативних робочих годин за цей же період – 520.

Далі отримане число множимо на кількість годин локдауну – 72 (9 робочих днів).

Головна умова – працівник у цьому кварталі не повинен перебувати у відпустці чи на лікарняному, інакше кошти доведеться повертати в центр зайнятості.

«Останнє, про що слід додати, – це про тих, хто перейшов з ТОВ «Інструментальний завод» до ПАТ «КВБЗ». І хоч ці люди працювали на попередньому місці роботи протягом усього третього кварталу, але не мають права на допомогу», - таке повідомлення про карантинні виплати на великому підприємстві.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1566 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1903 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2272 0