Новини з 1996 року

Велике переселення медиків за вказівкою мера Малецького, або Коли про комфорт пацієнтів геть забули

Валерія Макряшина 10 вересня 2019 15:45 761 0

Труднощі з отриманням якісної та вчасної медичної допомоги не полишають кременчужан... Щоразу, виходячи з комунальної поліклініки, містяни незлим тихим словом згадують нашого мера Віталія Малецького та відповідальну за охорону здоров'я в нашому місті Ольгу Усанову.

Виходячи з останніх новин, у нас медицина скоріше руйнуєтся, ніж реформується. 

Сьогодні депутатка Оксана Піддубна разом із журналістами відвідала міську поліклініку №1, що на вулиці Івана Мазепи (колишня Бутиріна).

Перевірка показала,  що лікарів, здебільшого вузькопрофільних, чекає велике переселення. Зовсім скоро вони поїдуть у приміщення колишньої стоматполіклініки, що на вулиці Троїцькій (колишня вул. Красіна), яке також своїм візитом порадувала депутатка та представники ЗМІ.

Частина меблів та обладнання вже туди "переїхали". Також можна було побачити медичні картки. Тут уже капітально облаштована реєстратура. Загалом, як дізналися журналісти, графіка прийому ще немає, втім лікарі приймають - проводять профогляди.

Варто зазначити, що перевіряльників обурив факт облаштування кабінетів. Виявилося, в одній кімнаті тіснитимуться кілька вузькопрофільних лікарів. Тож, зайшовши в одні двері, можна буде перевірити зір, серце, проконсультуватися в лора тощо. Така собі універсальність по-кременчуцьки...

 

 

Як пояснили в поліклініці на вулиці Івана Мазепи, вже наступного тижня всі вузькопрофільні спеціалісти, а їх 14, переїдуть у приміщення колишньої стоматполіклініки на вулицю Троїцьку. 

Разом з ними туди переселяться близько 50 медичних сестер. Завідуюча додала, що рентген-кабінет залишиться в поліклініці №1 - на вулиці І. Мазепи. 

 

 

І тут треба зауважити, що людині з переломом у такому випадку дуже не пощастить, бо з травмою особливо не побігаєш з одного медзакладу в інший, а прийдеться, бо травматолог прийматиме лише на вулиці Троїцькій.

Тож про який комфорт містянам розповідають із трибуни міськради мер Віталій Малецький разом із Ольгою Усановою? Ймовірно, про той, який не стосується пацієнтів, про свій... особистий. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 213 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 233 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 401 0