Новини з 1996 року

Вдруге в одну річку. МАЛЕЦЬКИЙ ХОЧЕ РАЗВЕСТИ КАЛАШНИКА ЯК ШАПОВАЛОВ – НАДОШУ

pplus 05 листопад 2015 12:56 698 0

Віце-мер Кременчука й кандидат у мери міста Малецький планує остаточно розвести свого конкурента на виборах міського голови Калашника. Але це станеться в останній день агітації, через тиждень, 13 листопада.

Розводитиме Віктора Калашника його суперник за вже затвердженою схемою – через театралізовані дебати, які вже  "мали місце" при виборах народного депутата України від Кременчука.

Тоді, а мова про події п’ятирічної давнини, керівник віце-мера Малецького, тоді ще кандидат у народні депутати Юрій Шаповалов так само розводив на дебати свого суперника Олега Надошу.

Про що слід додати – самі дебати тоді не відбулися. Кандидату в нардепи Шаповалову нічого було сказати кременчужанам і він на них не прийшов.

До речі, кременчуцькому нардепу й сьогодні теж нічого сказати мешканцям міста, хіба лише те, що ми всі його кріпаки назавжди, бо він не підтримав відсутність віз для поїздки в Європу.

Втім тодішня офіційна причина відсутності у «дебатах» – начебто проти Шаповалова готувався теракт.

Як на репортера, можливо, тоді його планували закидати помідорами чи яйцями й поки що ця актуальна мрія багатьох не виконана.

Нині така ж схема, за якою на дебати має прийти Віктор Калашник, а його опонента Малецького не буде, бо сказати йому нічого, втілюється в життя знову.

Який результат має бути від такого, ми ще побачимо. До виборів більше тижня й усе місто, певно, почитає нові агітки, в яких пан Малецький закидає брудом свого опонента й увесь Кременчук разом з ним.

Єдине, що можна передбачити, – такого бруду з унітазу від віце-мера Кременчука з гуманітарних питань Віталія Малецького буде в рази більше, ніж це вже ми бачили за останній місяць.

Теги: 1504

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись