Новини з 1996 року

Вчора обіцяли надати допомогу постраждалим та сім’ям загиблих в ДТП з маршруткою, сьогодні забули

Марина Баніт 21 квітня 2017 16:17 728 0

Чиновники обіцяли людям допомогу, але гарантії, що така допомога від міста постраждалим та їхнім родинам буде насправді, – жодної.

Це трагічний рейс маршрутного таксі «Кременчук – Харків» цієї середи, під час якого сталася серйозна аварія, в якій четверо пасажирів загинули, а інші потрапили в лікарні.  

Тож з цього приводу в середу представники міської влади  заявили таке.

«Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради готовий надати допомогу рідним загиблих кременчужан, які вчора стали жертвами ДТП за участю маршрутки «Кременчук-Харків». Про це повідомив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко.

Він зазначив, що виконавчий комітет готовий надати матеріальну допомогу на поховання рідним загиблих у ДТП кременчужан та матеріальну допомогу на лікування мешканцям міста, які отримали травми.

Заклади охорони здоров’я Кременчука також готові надати необхідну  медичну допомогу постраждалим, якщо вони звернуться до лікувальних закладів міста».

Кореспонденти "Програми Плюс" намагалися сьогодні  дізнатися, які заходи вжиті у зв’язку з обіцяним.

Наразі стало відомо з телефонного дзвінка, що в приймальні директора Олега Прихнича КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» нічого про обіцянки секретаря Кременчуцької міськради не знають.

В управлінні охорони здоров’я повідомили про те, що двоє кременчужан знаходяться на лікуванні у харківській обласній клінічній  лікарні. Відповідно перевозити до Кременчука постраждалих наразі не доцільно, тож харківські медики опікуються ними.

За словами Юрія Гриценка, наразі з’ясовують особи невстановлених загиблих.

Тож минуло три дні, а що з обіцяного виконано - на це запитання відповісти може кожен.

Теги: ДТП в Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись