Новини з 1996 року

Вчора краще, сьогодні гірше. Кременчуцькі перевізники додали великих автобусів й дурять чиновників

Олександр Курилов 04 липня 2017 09:46 599 0

Кременчуцькі перевізники збільшили кількість великих автобусів на маршрутах міста замість знятих з рейсів перероблених маршрутних таксі.

Одночасно вже самі перевізники відкрили нові маршрути – зокрема 117-а та 208-б, що, на думку представників міськвиконкому, є незаконним.

Це апаратна нарада сьогодні в мерії й обговорення змін у перевезеннях пасажирів, що відбулося через скорочення кількості маршруток у Кременчуці.

Отже, висновки такі. Перший – вчора з цією справою було краще, але сьогодні – гірше. Щодо змін, то вже на маршруті №15 замість маршруток з’явилися орендовані автобуси.

Інше – на маршруті №3-в, натомість, автобуси не з’явилися, але самим маршруткам присвоїли нові номери – 208-б й продовжили їх маршрут аж до села Рокитне.

Тим самим перевезення кременчуцьких пасажирів виведено з зони відповідальності міськвиконкому й переведено під «дах» Кременчуцької райдержадміністрації.

Останнє ж викликало праведний гнів у самому міськвиконкомі, де пообіцяли перевізнику Костянтину Мирошниченку, який зробив таке перетворення, – великі проблеми. Зокрема, з його підприємством угоду про перевезення мешканців міста  буде розірвано.

Про що слід додати – за інформацією начальника транспортного відділу Руслана Івашини,  сьогодні інтервал руху маршрутного таксі знову складає 3 хвилини, тобто проблем з перевезенням пасажирів  у мерії бути не повинно. В усякому випадку – до 1 вересня точно.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 376 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0