Вчора БК «Кремінь» поступився чемпіону України южненському «Хіміку»

Ксенія Омельченко 26 грудня 2016 12:35 584 0

Учора, 25 грудня, у Кременчуці відбувся матч чергового туру Суперліги Парі-Матч чемпіонату України з баскетболу. У результаті матчу кременчужани поступилися чинному чемпіону України - южненському «Хіміку».

«Кремінь» — «Хімік» 63:89 (19:17, 12:19, 13:21, 19:32)

Хоча нашій команді вдалося дати бій “Хіміку”. Наприклад, вийти вперед у матчі южненцям уперше вдалося аж у середині другої чверті.

А доля матчу була вирішена на початку третього періоду, коли американський дует Сміт-Лав за підтримки українця Конєва організував спурт 11:0. І хоча завдяки діям Крістіана Луговцова і Роба Вудсона протягом деякого часу "Кремінь" тримався, ще один удар від гостей на початку четвертого періоду був фатальним.

Як результат - поразка 63:89. Аміль Хамзаєв і Роб Вудсон набрали 16 і 14 відповідно, додавши до цього по 5 підбирань.

Таким чином БК «Кремінь» закінчує рік поразкою, залишаючись на дев’ятому місці у турнірній таблиці.