Новини з 1996 року

Вчительку, яка зібрала гроші на зошити та шкільні потреби звільнено, - Департамент освіти Кременчука

Марина Баніт 08 вересня 2017 16:03 1684 0

Прес-служба департаменту освіти повідомляє кременчужанам про те, що будь-які збори грошей працівниками освіти призведуть до притягнення до відповідальності та звільнення винних осіб.

Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області повідомляє, що 07.09.2017 року до департаменту освіти надійшло повідомлення про те, що в одному з навчальних закладів міста педагогом ініційовано збір коштів на господарські потреби, плату за зошити.

 Департаментом освіти було вжито невідкладних заходів щодо перевірки даних фактів. У результаті проведеної перевірки факти підтвердилися, батькам учнів повернуто кошти, а з учителем розірвано трудові відносини.

 Попереджаємо, що в подальшому в разі виявлення таких фактів департамент освіти буде жорстко реагувати та притягувати до відповідальності винних осіб аж до звільнення.

Керівникам освітніх закладів рекомендуємо ознайомити всіх працівників закладу з даною інформацією під розпис та контролювати це питання. Батьків учнів у разі виявлення подібних фактів просимо інформувати (можливо анонімно) департамент освіти за телефоном: 780-780. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1858 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0