Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Вчителі вибирають підручники, якими будуть користуватися школярі з 1 вересня

Валерія Макряшина 23 квітня 2018 17:26 793 0

До 27 квітня українські школи повинні визначитися, за якими підручниками навчатимуться 5-і та 10-і класи з нового навчального року.

Зі списком підручників можуть ознайомитися всі бажаючі на сайті електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти.

Доступні демонстраційні файли у форматі pdf, а саме 184 підручники для 5 та 10 класів. Аби знайти необхідний підручник, потрібно зайти у відповідний розділ на сайті, потім вибрати клас.

На наступній сторінці з'явиться список дисциплін стандартного та профільного рівня - у кожному з цих підрозділів представлено кілька підручників.

Після того, як учителі виберуть найбільш підходящі, на їхню думку, підручники, їх затверджує педрада школи. З 23 по 27 квітня освітні установи вносять результати вибору в спеціальну форму в Державній інформаційній системі освіти.

Інформація про назви та кількість необхідних підручників від кожної школи буде надходити в єдину базу даних по ланцюжку «заклад освіти - район/місто/ОТГ - область».

Якщо кількість затребуваних примірників одного підручника перевищить 20 тисяч, то він автоматично потрапить у список видань, які можуть бути видані за рахунок держави. Друк підручників, яких затребувано від 10 до 20 тисяч примірників, держава оплатить частково.

Електронний механізм внесення інформації про замовлення підручників унеможливлює внесення змін на будь-якому рівні (місто, район, область) і тим самим зменшує корупційну складову у сфері освіти.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1269 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1991 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1721 0