Новини з 1996 року

Вчені підрахували, що через 30 років українців стане менше на 9 мільйонів

Віктор Крук 27 серпня 2016 08:40 720 0

До 2053 року на планеті житиме 10 мільярдів людей. При цьому кількість мешканців України зменшиться на 9 мільйонів.

Таку інформацію оприлюднило вашингтонське Бюро з чисельності населення. За словами президента і директора Бюро Джефрі Джордана, кількість європейців зменшуватиметься, тим часом як африканців стане удвічі більше до 2050 року.

За новими прогнозами аналітиків, чисельність населення планети вже до 2050 року наблизиться до позначки 9,9 мільярда, і в 2053 році вона сягне 10 мільярдів. Велика частина цього зростання припаде на Африку. Чисельність її населення зросте до 2,5 мільярда. При цьому американців стане більше всього на 223 мільйони, жителів Азії — на 900 мільйонів, а мешканців Європи поменшає приблизно на 12 мільйонів.

Майже увесь приріст припаде на найменш розвинені держави Землі. За оцінками PRB, чисельність населення у 48 слаборозвинених країнах світу подвоїться до 2050 року і становитиме майже два мільярди людей. При цьому в 29 державах із цього списку, майже всі з яких знаходяться в Африці, чисельність населення зросте більш ніж  удвічі. Жителів Нігерії, наприклад, до середини століття стане утричі більше.

Чисельність населення зменшуватиметься у всіх розвинених країнах, крім Сполучених Штатів, а це – 42 держави. Традиційним «лідером» у цьому відношенні виступить Японія, де кількість жителів скоротиться майже на 25 мільйонів, за нею будуть Росія, Україна і Румунія.

При цьому перша трійка країн за чисельністю населення залишиться без змін: Індія, Китай і США. На четверте місце підніметься Нігерія. Індонезія посунеться на п’яте місце, а Бразилія — на сьоме.

Теги: 3074

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2608 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3069 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3510 0