Новини з 1996 року

Вчені назвали одну найкориснішу звичку для мозку, яка потужно прокачує інтелект

pplus 30 березня 2020 07:35 171 0

Вчені провели дослідження, в ході якого з'ясували, яка саме звичка, яка щоденна діяльність може краще і найшвидше прокачати інтелект і натренувати мозок виконувати складні завдання, швидко проводити точний синтез і аналіз, запам'ятовувати більше інформації та оперувати великими даними.

Відомий письменник, блогер і підприємець Томас Оппонг озвучив результати цього дослідження у своїх статтях.

Вчені кажуть, що найбільш корисна звичка для мозку — це новизна.

Щодня потрібно навантажувати свій мозок чимось новим. Мозок схожий на м'яз — він прокачується тоді, коли постійно і планомірно збільшується навантаження.

Фахівці радять щодня робити щось нове для себе. Наприклад, читати статтю з тієї галузі науки, в якій людина недосвідчена, дивитися наукові та науково-популярні фільми, займатися новим хобі, розгадувати кросворди й ребуси, використовувати нові предмети, міняти розташування звичних речей у будинку, читати нові книги, слухати нові стилі музики, робити нові фізичні вправи, вчити напам'ять нові вірші, розгадувати головоломки й загадки.

Така постійна й різноманітна завантаженість призведе до поліпшення розумової діяльності, розвине нестандартне мислення, розширить коло ерудиції, дозволить мозку оперувати новими й більш об'ємними даними, збільшить обсяг усіх видів пам'яті (оперативної, короткочасної і довгострокової), збільшить швидкість протікання нервових процесів і підвищить інтелект.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0