Новини з 1996 року

Вчать неправді змолоду. Учнів Кременчука знімають з уроків голосувати за проєкти Громадського бюджету

Валерія Макряшина 11 грудня 2019 13:30 1546 0

Щось безглузде, дивне, втім централізоване й організоване відбувалося сьогодні біля будівлі ЦНАПу, що по вулиці Гагаріна. Як повідомили місцеві активісти в соцмережах, дітей однієї зі шкіл Кременчука зняли з уроків та привели голосувати за проєкти Громадського бюджету, переможець якого стане відомим уже сьогодні опівночі.

Чи варто казати про те, що це чесне голосування? Навряд чи це так, коли ми бачимо, як дітей використовують задля бажаних комусь цілей, заради отримання грошей на реалізацію проєкту. 

"Проекти, за які дітей централізовано привели голосувати, мають бути зняті з виконання. Міністерство освіти і науки України, чи можна дітей знімати з навчального процесу?" - написала громадська активістка Алла Заможська і додала відео, на якому прекрасно видно такий собі "тусич"  підлітків під ЦНАПом. 

 

 

Як мінімум це дійство - порушення закону про освіту, так як діти замість уроків повинні були клацати кнопочки, на які їм вкажуть, як максимум - це неповага до дітей, до їхніх прав, про які їм, напевно, мало розповіли вчителі, бо під час навчання треба сидіти за партою, а не "танцювати" біля будівлі адмінпослуг. Тим більше, батьки цих дітей взагалі про цей похід не в курсі. 

У коментарях під відео, яке, до речі, зробила Марина Орлова, кременчужани зазначили, що це все - новий спосіб дерибану бюджету через Громадський бюджет - "залучи дитину, ошукай, змусь її повірити у свої високі цілі".

Але цілі цих дітей насправді мало кого цікавлять.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 574 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 973 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1427 0