Новини з 1996 року

Вартість проїзду в маршрутках Кременчука не зросте - антимонопольники не дозволяють

Андрій Михайленко 16 лютого 2017 10:00 1244 0

Як зазначили представники Антимонопольного комітету Полтавщини, підстав для підвищення вартості проїзду в маршрутках у Кременчуці не знайдено.

Основним аргументом антимонопольників є характеристики пасажиропотоку в нашому місті.

За словами очільника територіального представництва АМКУ в Полтавській області Володимира Оніщенка, його фахівці отримали документи від Кременчуцького виконкому, вивчили їх, запросили додаткові документи від маршрутників і дійшли висновку, що в нинішній ситуації тариф підвищувати немає економічних причин.

«Хоча ознаки для підвищення тарифів є: це і зростання зарплати, і ціна на паливо, і запчастини. Але економічних підстав на підвищення тарифу немаєі. Основне, що не дає підняти тариф, – пасажиропотік.

Минулого року провели дослідження пасажиропотоку, і воно вказує, що тариф при такому пасажиропотоці піднімати не можливо. Маршрутники можуть змінити розрахунки і знову подати документи, але не в тій сумі, що сьогодні», - розповів пан Оніщенко.

Він також зазначив, що мерія без узгодження з АМКУ може прийняти рішення про підвищення вартості проїзду, але тоді проти мера буде порушено справу.

«Думаю, на це ніхто не піде», - вважає В. Оніщенко.

Проблема з пасажиропотоком у Кременчуці, про яку згадує голова представництва АМКУ, полягає в тому, що дані міської влади і маршрутників (які вказані в їхніх документах) за цим показником значно відрізняються.

Нагадаємо, мер Кременчука Віталій Малецький в понеділок заявив, що підстав підвищувати ціну за проїзд в міських маршрутках з 4 грн до 5 грн. (як раніше пропонував мер) поки немає, і тут же стверджує, що є об'єктивні умови для того, щоб коригувати тарифи

У середу на веб-порталі міськради Кременчука опублікована нова петиція. Автор петиції Недвіга Олена Андріївна пропонує підвищити ціни на проїзд у міських маршрутках.

На думку автора петиції, вартість проїзду, з урахуванням девальвації гривні, може становити 9 гривень. 

Зазначимо, що петиція проти підвищення вартості проїзду у маршрутках, яка була опублікована 11 січня, поки зібрала мало голосів.

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 388 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 865 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3372 0