Новини з 1996 року

Валерій Кирєєв, керівник КП «ШРБУ», ще не оплачував надто дорогий бітум для ремонту міських доріг

Олександр Курилов 12 квітня 2016 16:58 1135 0

Комунальне підприємство «Шляхове ремонтно-будівельне управління» ще не оплачувало вартість бітуму, який з величезною переплатою для виготовлення асфальту придбало на тендері комунальне підприємство.

Щодо самого надзвичайно дорогого бітуму, вартість якого у Кременчуці виявилася рекордною для всієї України, то його отримали лише один автомобіль.

Про це «Програмі плюс» заявив директор комунального підприємства  "ШРБУ" Валерій Кирєєв.

«Є тендерна документація з цього приводу. Там усе викладено. Й для перевірки, як написала «Програма плюс», слід звернутися до правоохоронних органів», - зазначив співрозмовник.

Про що слід додати – мова про останній тендер КП «ШРБУ», за результатами якого комунальне підприємство переплатило лише за один бітум для ремонту доріг близько одного мільйона гривень.

Конкурент, який міг знизити ціну, – ПАТ «Укртатнафта» участі в тендері на поставку бітуму для ремонту кременчуцьких доріг не брало. Однак ще у квітні цього року фахівці нафтопереробного заводу повідомили мера Кременчука Малецького про ціни на бітум кременчуцького виробництва, який за заявленою ціною з самого початку був набагато дешевшим, ніж той, який придбали комунальники.

У свою чергу вже сьогодні представники Кременчуцького міськвиконкому, коментуючи це питання, наголосили, що ПАТ «Укртатнафта» участі в тендері не брало й тому дешевші пропозиції не були оприлюднені.

Нинішні підсумки вивчення цієї справи - КП "ШРБУ" купило на тендері бітум за ціною близько 7400 гривень за тонну. Вартість такого ж бітуму кременчуцького виробництва на день проведення тендера - 5100 гривень за тонну. Переплата складає близько мільйона гривень.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 261 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 622 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1361 0