Новини з 1996 року

Важливо! А ти зіграв у ялинковий лохотрон й підтримав міськвиконком Кременчука?

Олександр Курилов 27 грудня 2017 10:27 2366 0

Кременчуцька новорічна ялина, що на площі Перемоги, при тому, що виглядає не дуже рівно, бо трохи нахилена вбік, має всі шанси перемогти в опитуванні, яке проводить агентство  «Укрінформ».

Мета опитування, до участі в якому мешканців нашого міста закликають від учорашнього дня у виконкомі, – дізнатися методом голосування, жителі якого міста України найбільше страждають на містечковий патріотизм і дивляться на все через рожеві окуляри.

Ще голосування дасть можливість дізнатися, в якому місті України громадяни найбільше підтримують своїх чиновників або де чиновники краще за інших підтримують самих себе.

І поки що Кременчуку в цій справі рівних немає. Бо в таблиці лідерів голосування мешканці нашого міста ще вчора вийшли впевнено вперед.

Тож попереду з 44-ма відсотками - ми, бо до голосування підключилися всі служби міськвиконкому з районними адміністраціями, фахівці яких сьогодні вже нічого не роблять, а тільки голосують.

Також проголосували вже керівники місцевих медичних закладів й учні початкових класів на уроках інформатики.

Сьогодні зранку в нас уже вражаючі результати.

Наша перемога настільки впевнена, бо саме голосування отримало нульову підтримку в більшості міст України, за винятком Вінниці, що, звісно, ми переможемо.

І перемога наша в цьому безглуздому конкурс буде видатна. Бо для покращення ілюмінації в Кременчуці вчинили так, як в американському кіно, де герой фільму все намагався зробити, аби його ялинку можна було бачити з космосу.

І мова тут про нашу маленьку таємницю. Вона ж така. Аби виграти конкурс, чиновники зняли ілюмінацію з вулиці Соборної й перетягли її на площу Перемоги. І ще купили на 200 тисяч гривень нових гірлянд з ЛЕД лампочками.

Далі ж про те, чому ця «мірялка» ялинками взагалі бездумна.

Мова про те, що громадяни не мають можливості зробити турне, аби оцінити, чим ялинка в Маріуполі, до речі, дуже красива, краща, ніж ялинка у Львові.

А  бездумно підтримати заклик мера Кременчука та його восьми заступників, аби оголосити себе кращими у світі, навряд чи є нормальним.

Бо справа не в ялинці, але в більшому – в умовах життя у нашому місті. А вони в Кременчуці – не дуже.

Звідси й нагадування для нас усіх: можна накупити з міського бюджету ще ліхтариків, однак це буде лише святкова ілюмінація, після якої настануть міські будні з такими проблемами, яких більше ніде в Україні немає.

Тож голосуємо, аби далі жити у світі ілюзій нашого міськвиконкому, у світі ілюзій нашого мера та його молодої команди, або не голосуємо, аби, крім красивої, як і в інших, ялинки, ще хоч трохи бачити реальне життя.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись