Новини з 1996 року

Важкопоранений під Маріуполем Євген Саленко став на ноги! «Наш дім – Кременчук» повідомляє

Олександр Курилов 15 серпня 2018 15:18 557 0

Активісти з громадської організації «Наш дім – Кременчук» повідомляють про чудову новину.

Така чудова звістка з Рівненського обласного центру для ветеранів війни від сім"ї нашого Героя - кременчужанина Євгена Саленка!

«Євген щодня робить титанічні зусилля під наглядом лікарів-реабілітологів, психологів. Крок за кроком Євген рухається до мети, яку він і його дружина Світлана поставили перед собою - Женя має сам вийти з реабілітаційного центру!

До речі, вже гарною традицією стали відвідини побратимами з батальйону "Донбас" Євгена! Дружина Світлана каже, що кожна зустріч з ними дуже мотивує Євгена і він ще з більшими зусиллями працює над собою!

Ми раді дивитися за процесом одужання Євгена й надалі будемо надійними помічниками родини Саленко!» - говориться в повідомленні громадської організації.

«Євген Саленко був тяжко поранений під Маріуполем і довгий час прикутий до інвалідного візка... був!!! Але після п"яти місяців реабілітації в Рівненському обласному центрі для ветеранів війни наш земляк зміг перемогти недугу і стати на ноги!!!!!!! – така радісна звістка.

І це справді дуже добре повідомлення – Євгена дуже довго лікували після поранення в міських лікарнях та міському госпіталі для ветеранів.

Й увесь час біля Євгена була його дружина Світлана.

У реабілітаційний центр Рівного Євген потрапив за допомогою Володимира Полякова, голови Координаційного центру об’єднань ветеранів АТО та керівника організації  «Наш дім-Кременчук» Валерія Медведовського. Їхніми спільними зусиллями Євгена й було доставлено в реабілітаційний центр.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 126 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 324 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 469 0