Новини з 1996 року

Важкопоранений кременчуцький воїн батальйону "Донбас" Євген Саленко потребує допомоги

Андрій Рубан 08 грудня 2015 14:22 1693 0

У Кременчуцькому госпіталі лікується важко пораненний боєць з батальйону "Донбас" Саленко Євген Геннадійович з позивним "Альпініст".

"25 квітня цього року, перебуваючи на позицях сил АТО у селищі Широкіне, біля Маріуполя, Євгена було важко поранено в голову. Але це було ще не все. Швидку, яка забрала вже пораненого бійця, було обстріляно і "Альпініст" отримав друге важке поранення у живіт",  - розказала дружина Євгена Світлана, яка вийшла заміж за пораненого героя 26 вересня цього року у Кременчуцькому госпіталі для ветеранів війни.

Працівниками Кременчуцького госпіталю разом з волонтерами Євгена було поставлено на ноги. Зі слів головного лікаря госпіталю Миколи Литвиненка, Євген незабаром має почати ходити.

 

Євген на лікуванні у Кременчуцькому госпіталі: разом із волонтером розробляють моторику кінцівок.

 

Про це повідомив головний лікар шпиталю Литвиненко Микола Миколайович: “Євген уже майже самостійно стоїть на ногах. Він одужує. Нещодавно Саленка прооперували в 3-ій міській лікарні, повністю закривши питання щодо поранення живота. Але попереду відновлення кісткового дефекту черепа, це дуже дороге обстеження і складна операція”, - розповів головний лікар Кременчуцького госпіталю інвалідів війни.

Разом з Євгеном постійно чергує його дружина Світлана. Також долучилася до реабілітації волонтер, студентка 2-го курсу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського. Дівчину звати Богдана і вона приділяє реабілітації по 2-3 години на день. “Я навчаюся за спеціальністю “фізична реабілітація та фітнес-рекреація”.  Допомагаючи пораненим, я набираюся практики. Це моя ініціатива, власна волонтерська ініціатива”, - розповідає волонтерка Богдана.

Сам  Євген почувається нормально, з почуттям гумору: “Ми разом з братом пішли добровольцями. Тепер обидва маємо поранення. Та все буде добре. А ось якби за кожну фотографію я брав би по одній гривні, був би вже мільйонером. Багато хто приходить з камерами, я позую, але допомоги від того не збільшується”, - посміхаючись розповів Євген.

На сьогодні Євген переніс уже 6 складних операцій, але попереду ще надскладна операція голови і довгий шлях реабілітації. А це все потребує великих матеріальних витрат.

Усіх небайдужих  просять перераховувати кошти на картку ПриватБанку:

- 4731 2171 1149 1385, Саленко Євген Геннадійович

Контактна особа: дружина пораненого героя, Світлана 0689953552.

 

 

Теги: Підтримка оборониПідтримка АТОпідтримка воїнів АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 574 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 973 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1427 0