Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Вагонобудівникам подяка. Міській владі – ганьба. Депутат облради Алексюк про нашу «боротьбу» зі снігом

Олександр Курилов 14 січня 2016 10:50 988 0

Депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк пропонує управляючим компаніям  міста озброїти своїх двірників легкими лопатами з фанери для прибирання снігу.

Ще він пропонує такі ж лопати купити міській владі та роздати все небайдужим кременчужанам, аби  громадяни могли чистити біля під’їздів сніг. Двірники мають чистити доріжки, а громадяни самі можуть очистити прибудинкову територію.

Це депутат Полтавської обласної ради й голова депутатської комісії Олександр Алексюк поділився з «Програмою плюс» враженнями від стихійних дій міської влади, яка чотири дні поспіль боролася зі стихійним снігом.

«По Крюкову за очищення трас та доріг – п’ятірка ПАТ «КВБЗ», чиї фронтальний навантажувач та грейдер моталися по дорогах безкінечно. Але за все інше міській владі повна ганьба й передаю у міськвиконком усі прокляття, які почув на їхню адресу.

Вся справа в тому, що сніг зчищували на бордюри й зробили там крижані гори. Тож скільки проклять почув від людей, які перелазили з одного боку вулиці на інший й усе по снігу та кризі, – не передати.

Маю сказати, що всі наради  з цього приводу, а їх безліч було проведено у міськвиконкомі, завершуються нічим.

Купіть легкі фанерні лопати, роздайте їх людям, аби увечері, коли двірники вже не працюють, самі мешканці могли вийти надвір та очистити від снігу прибудинкову територію. Думаю, в кожному будинку такі бажаючі знайдуться, бо вийти наступного дня надвір й отримати перелом ноги чи руки буде дорожче.

А ще міським депутатам слід прийняти  таке рішення – якщо людина отримала травму через неочищену територію біля магазину чи кіоску, то й лікування має оплачувати власник цього закладу торгівлі».

Теги: міське комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 82 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 970 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1679 0