Новини з 1996 року

В ЗНО буде більше завдань творчого характеру та завдань на логіку

Валерія Макряшина 11 січня 2018 09:10 766 0

Фахівці переконані, що в зовнішньому незалежному оцінюванні має бути більше завдань на логіку та творче мислення.

Про це ЗМІ Харківщини розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. За його словами, система, де тільки потрібно вибирати одну правильну відповідь із низки запропонованих, має суттєві недоліки.

Тому завдання в межах ЗНО будуть вдосконалюватися.

«Один з недоліків ЗНО – це недостатня кількість завдань творчого характеру, – зазначив Сидоренко. – Нас і досі критикує і громадськість, і науковці за те, що ми в основному перевіряємо знання шляхом вибору правильної відповіді з кількох запропонованих».

Цього року в межах проходження ЗНО буде введене аудіювання з іноземних мов. Так абітурієнтів перевірятимуть, наскільки вони здатні сприймати текст на слух. Проте люди, які мають проблеми зі слухом, проходити його не будуть. Вони мають надати відповідний документ, що засвідчить їхні наявні проблеми. Тоді під час тестування вони отримають текст у друкованому вигляді.

Крім того, з переліку предметів зі ЗНО було виключено російську мову та літературу. Все через те, що протягом чотирьох років жоден виш не зацікавився відповідними оцінками.

Нагадаємо, що в Україні вже стартувала реєстрація на проходження пробного ЗНО. Участь у тестуванні є добровільною, а отримані оцінки ніде зараховані не будуть. Пробне ЗНО має передусім показати абітурієнтам наявний рівень знань з того чи іншого предмета.

 

 

За інформацією з відкритих джерел

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 963 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1963 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2577 0