Новини з 1996 року

Військовополоненому моряку - кременчужанину Богдану Головашу присвоєно звання лейтенанта

Валерія Макряшина 09 лютого 2019 16:21 965 0

В Одесі відбулася церемонія випуску курсантів Інституту Військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія".

Серед 26 випускників були двоє моряків, захоплених у полон росіянами, - кременчужанин Богдан Головаш та Владислав Костишин.

Як повідомили в прес-службі Міністерства оборони, під час випускної церемонії курсанти отримали офіцерське звання "лейтенант" і традиційні військово-морські кортики.

Батькам полонених курсантів кортики та лейтенантські погони вручав командувач Військово-морськими силами України адмірал Ігор Воронченко, повідомляє видання "Сегодня".

Ігор Воронченко висловив подяку за виховання мужніх синів, патріотів, справжніх героїв, і запевнив, що керівництво держави і флоту робить усе можливе, щоб вони якомога швидше повернулися додому.

Також командувач ВМС повідомив, що полонені курсанти проходили військове стажування на захоплених катерах, так як після випуску їх планували призначити на посади на катери даного типу.

Крім того, він додав, що після повернення з полону вони обов'язково стануть командирами катерів.

Також Воронченко спростував повідомлення російських ЗМІ про те, що полоненим українським моряками припинили виплачувати належні їм кошти.

"Вчора отримав повідомлення з українського посольства в Росії, їх ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про припинення виплат українським захисникам грошового забезпечення. Підкреслюю, це неправдива інформація", - додав також командувач.

Нагадаємо, в Москві продовжили арешт усім 24-м полоненим українським морякам. Засідання відбувалися в трьох залах Лефортовський суду, а моряків брали по четверо. Пізніше сторона захисту оскаржила апеляцією рішення суду.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1308 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2556 0