Новини з 1996 року

Військовий прийшов на роботу напідпитку й дуже про це пошкодував

Валерія Макряшина 21 серпня 2019 15:00 332 0

Суддя Автозаводського районного суду Ганна Олейнікова розглянула протокол, який надійшов із військової частини А 3059 про притягнення до відповідальності чоловіка, який працює механіком-водієм групи бронетанкової техніки.

Про це повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

Згідно з документом, 25 липня, о 21.30, обвинувачений виконував обов`язки військової служби, перебуваючи на території військового містечка №2 військової частини А 3059 (провулок Арсенальний, 35), у стані алкогольного сп`яніння в умовах особливого періоду (період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведения його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій). 

На судовому засіданні свою вину чоловік визнав та щиро розкаявся. Але каяття йому не дуже допомогло. Відповідно до закону, громадянин сплатить чималий штраф у розмірі 4 250 грн. Також він сплатить судовий збір - 384,20 грн у дохід держави.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3553 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0