Новини з 1996 року

Військова частина у Кременчуці відзначила день народження. 18 років! ФОТО

Валерія Макряшина 19 жовтня 2018 15:11 497 0

18 жовтня 2018 року особовий склад Кременчуцької військової частини 3059 Національної гвардії України відзначив своє свято – День частини.

Історія частини розпочалася 18 жовтня 2000 року, коли за наказом міністра внутрішніх справ України та за ініціативою міського керівництва в Кременчуці була створена та розміщена військова частина 3059. 

За увесь час існування підрозділу військовослужбовці виконують службово-бойові завдання, пов’язані з ризиком, небезпекою для життя та здоров’я не тільки на території м. Кременчука, а і в інших регіонах України.

 

 

Як повідомляє прес-служба військової частини 3059, вони в тісних стосунках з місцевою владою, керівниками підприємств, силовими відомствами м. Кременчука, для належної організації громадського порядку та безпеки мешканців Кременчука. 

"Не є таємницею те, що 2014–2018 роки для особового складу військової частини 3059 виявилися найтяжчими, але воїни-гвардійці з розумінням та відповідальністю виконують поставлені перед ними завдання. Військовослужбовці частини разом з десятками тисяч захисників України боролися за свою незалежність.

З метою вшанування пам'яті всіх військовослужбовців, учасників Операції Об’єднаних Сил на сході України, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та пам'яті мирних жителів, які стали жертвами терористів на сході України, всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання…

Командир частини підполковник Євген Шульга висловив слова вдячності за сумлінну службу, яка є запорукою безпеки в м. Кременчуці та інших регіонах України, всім військовослужбовцям військової частини 3059. Побажав особовому складу та їх сім’ям щастя, миру і спокою, а головне – повертатися завжди живими з відрядження зі Східних рубежів України", - йдеться в повідомленні. 

Гості дякували військовослужбовцям за роботу, яку вони виконували й виконують з честю та гідністю. З нагоди свята особовий склад частини був заохочений правами командира частини, а також грамотами Верховної Ради України, Командувача Національної гвардії України, Начальника Центрального територіального управління, грамотами керівників області та міста. Гості свята подарували військовослужбовцям безліч подарунків.

Від вихованців підшефного дитячого садочка «Сонечко», над яким уже більше 12 років бере шефство частина, пролунали музичні привітання, також привітати військовослужбовців військової частини 3059 прибули музичні колективи загальноосвітньої школи №17, дитячої музичної школи №3 та вокального ансамблю «Задзеркалля» Міського Палацу культури".

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись