Новини з 1996 року

Військова частина 3059 сьогодні святкувала День заснування ФОТО

Ксенія Омельченко 18 жовтня 2016 17:31 2935 0

Сьогодні Кременчуцький батальйон Національної гвардії України  військова частина 3059 відзначала  16-ти річчя з дня свого формування. 16 років тому, ця військова частина створювалася за для охорони правопорядку у найбільш проблемному районі Кременчука –  Молодіжному.  Частина була розміщена на території колишнього дитячого садочку завдяки ініціативі Володимира Коваленка, який в той час був головою Автозаводського району.

Починаючи з 1 грудня 2013 року, весь особовий склад був залучений для забезпечення охорони громадського порядку у Києві, Донецьку, Дніпропетровську. Військовослужбовці брали участь у в анти терористичній операції під Слов’янськом, у Попасній, Лисичанську, Приазов’ї та, неодноразово, під Маріуполем.

За час проведення АТО на сході нашої країни 138  кременчуцькі нацгвардій ці неодноразово брали участь у АТО, 116 з них отримали посвідчення учасника бойових дій.

Урочисте зібрання розпочалося з вшанування хвилиною мовчання пам’яті про тих, хто віддав своє життя, виконуючи свій громадянський обов’язок.

З черговою річницею створення в/ч 3059 бійців батальйону привітав   їх командир -
полковник Олександр Аленін. Він зазначив, що час довів, що рішення про створення військового підрозділу було вірним. Військовослужбовці неодноразово доводили це своєю мужністю і героїзмом,  особливо за останні три роки, в тому числі і під час несення служби на сході країни. Полковник  подякував всім, хто постійно надає вагому допомогу  батальйону – міській владі, промисловим підприємствам міста, а також всім небайдужим, хто у нелегкий час підтримує військову частину.

Олександр Генадійович  вручив військовослужбовцям нагороди і чергові звання, а  підприємствам, які постійно допомагають батальйону, почесні грамоти.

Рушійною силою у успішному виконані службово-бойових завдань та вирішенні багатьох соціально-побутових питань є тісна взаємодія з органами міської влади. Тож наступним, привітати військових, було запрошено заступника міського голови Руслана Проценка.
За його словами, військовослужбовці цієї частини не тільки охороняють громадський порядок у місті, оперативно реагують та попереджають виникнення у ньому різних правопорушень, а й захищають незалежність і цілісність нашої держави, беручи участь у антитерористичній операції. Він сподівається, що вже найближчим часом на базі Кременчуцького батальйону Національної гвардії буде створено полк.


З привітаннями та нагородами до кременчуцьких нацгвардійців цього дня було запрошено також заступника начальника управління Центрального територіального об’єднання Національної гвардії України –  Володимира Михайловича Гавриляка.

За сумлінне виконання службових обов’язків , високі показники у службовій діяльності, високий професіоналізм при виконанні завдань служби, почесними грамотами від Обласної ради було нагороджено:
заступника командира частини з громадської безпеки майора Неділю Костянтина Миколайовича, командира патрульного взводу на автомобілях старшого лейтенанта Жулая Андрія Юрійовича, а також старшого сержанта військової служби за контрактом – Санжаревського Максима Дмитровича.

Ще багато теплих слів звучало цього дня на адресу військових та службовців частини від першого  керівника в/ч 3059  Володимира Головченка, колишнього голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, представників Кременчуцької районної державної адміністрації та районної ради, Єпископа Кременчуцького та Лубенського Миколая, представників  Кременчуцького відділу ГУНП в Полтавській області Дмитра Ломова та військової частини А-1546 Романа Глущенка, керівника Кременчуцького  ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Валерія Марченка, начальника міського департаменту освіти Геннадія Москалика, керівників промислових підприємств та інших гостей.

Військових поспішали привітати підростаюче покоління – вихованці дитячого садочку №55 «Сонечко», також солістки Міського палацу культури виконали для військових відомі та запальні українські пісні.

 

 

 

Теги: військова частинабатальйон Національної гвардіївійськова частина 30593059святкова програма нагородження військових

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0