Новини з 1996 року

Військові комісари запрошують кременчужан на контрактну службу

Марина Баніт 07 березня 2017 09:45 406 0

Військові комісари постійно працюють над популяризацією контрактної служби в армії серед кременчужан. Для цього в Кременчуці працює мобільна група, яка оперативно проводить роз’яснювальну роботу про переваги служби за контрактом у ЗСУ, зокрема в частинах оперативного командування «Північ».

Останнім часом у країні зросла потреба в професійній армії. Переведення Збройних Сил на комплектування за контрактом є одним із найважливіших етапів їх розвитку.

Залучення до військової служби за контрактом кращих військовослужбовців-професіоналів, які мають бойовий досвід, суттєво впливає на кількісно-якісний показник Збройних Сил України, дозволяє підвищити рівень їх укомплектованості, загальноосвітній рівень, підвищити морально-психологічні та інші характеристики військовослужбовців, а також значно знизити соціальну напругу в суспільстві, пов’язану із системою комплектування за призовом.

Комплектування екіпажів військової техніки фаховими військовослужбовцями–контрактниками впливає також на терміни експлуатації військової техніки, зниження її втрат через непрофесійне використання.

Міністерство оборони України проводить відбір кандидатів на проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Основними перевагами військової служби за контрактом є:

1.      Стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання.

З 01 січня 2016 року військовослужбовці Збройних Сил України отримують підвищене грошове забезпечення, приблизна зарплатня військовослужбовців складає:

·         рядового та сержантського складу - від 7 до 10 тис. грн,

·         офіцерського складу - від 11 до 14 тис. грн.

Також з 01 січня 2016 року при укладенні контракту передбачено одноразову грошову допомогу:

– особам рядового складу – 8 мінімальних заробітних плат,

– особам сержантського і старшинського складу – 9 мінімальних заробітних плат,

– особам офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат.

2.      Можливість кар’єрного зростання.

Запроваджена можливість присвоєння первинного військового звання “молодший лейтенант” військовослужбовцям сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом при наявності вищої освіти.

Запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.

3.      Право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» (після закінчення терміну першого контракту);

4.      Речове забезпечення у відповідності до визначених норм і термінів;

5.      Отримання військовослужбовцями та членами їх сімей безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військових медичних закладах охорони здоров’я.

Контактні особи, які очолюють мобільну групу:

·         Заступник військового комісара - начальник відділення комплектування майор Мушиманський Вадим Русланович, 2-10-35

·         Головний спеціаліст відділення комплектування - Скороходов Сергій Михайлович, 2-10-35

·         Також за інформацією звертайтеся до Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату незалежно від місця реєстрації за адресою: м.Кременчук, вул.Г.Жадова, б.6, кабінет №9.

Теги: Військові

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись