Новини з 1996 року

Війни перевізників у Кременчуці. Управління Укртрансбезпеки, маршрут 3 й нові проблеми

Олександр Курилов 11 лютого 2019 13:21 358 0

Полтавське обласне управління Укртрансбезпеки  повідомляє про втручання (сумнівне) у справи перевезень пасажирів у нашому місті й санкції, які ним через суд накладено на перевізника.

Про це повідомляє обласне управління «Укртрансбезпеки» на своїй сторінці в соціальних мережах.

«Одного з керівників Кременчуцького автотранспортного підприємства, яке порушувало Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, за наслідками перевірки Управлінням Укртрансбезпеки в Полтавській області, рішенням Суду Автозаводського району м. Кременчука притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.164 КУпАП шляхом накладання штрафних санкцій у розмірі 17 тис.грн», - зазначають перевіряльники, які, однак, не конкретизують, у чому саме допущено порушення й що саме порушено?

За ілюстраціями, які додаються, можна робити висновок, що мова про адмінпротокол, складений відділенням Укртрансбезпеки в нашому місті ще 19 жовтня минулого року на суму 27 тисяч гривень, й також можна зрозуміти, кого саме було оштрафовано.

Мова про тодішню війну нашого мера Віталія Малецького з підприємством «Автоекспресплюс» та його директором Костею Мирошниченком.

Висновки ж одні - це була й продовжується війна не просто так – 90 відсотків перевезень пасажирів маршрутками в нашому місті не заслуговують доброго слова. Однак ідеться про викидання підприємства, яке надає послуги пасажирам, за межі міста.

Сам перевізник повідомляє, що причина в одному: перевізників багато, а після того, як по місту запустили тролейбуси (центральними дорогами), пасажирів на всіх не вистачає.

Тому в самого Мирошниченка залишився один маршрут – у Кохнівку. Всі інші є збитковими і нерентабельними.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 190 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 537 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 195 0