Новини з 1996 року

Війна за газ у Кременчуці. Газовики виїхали до будинку №24, що на Київській

Олександр Курилов 22 лютого 2017 10:06 544 0

У Кременчуці триває конфлікт між працівниками ПАТ «Кременчукгаз» та мешканцями міста, зміст якого – газовики воюють з жителями й відключають газ у тих будинках, де громадяни відмовляються ставити лічильники.

І таких адрес газових конфліктів у місті  вчора було дві. Одна – Київська, 24, де за вказівкою свого начальства працівники «Міськгазу» легким помахом руки перекрили газ у 300 квартир одразу.

Обурені мешканці цього будинку миттєво підняли тривогу й звернулися одночасно у міськвиконком, до журналістів, депутатів, уряду, поліції і прокуратури.

Відомо, що реакція депутатів міськради, на відміну від чиновників мерії, була миттєвою – той же депутат міськради Валентин Курченко-Гай одразу звернувся і в поліцію, і в прокуратуру.

Також тривогу підняла і депутат міськради Оксана Піддубна й за її сьогоднішнім повідомленням – бригада ПАТ «Кременчукгаз» уже вирушила до мешканців будинку №24, що на вулиці Київській, яких представники адміністрації покарали вчора  відключенням.

«Поки що не зрозуміло, що саме тут відбуватиметься далі – чи то продовжуватимуть ставити лічильник, чи просто підключать людей до газопостачання. Однак люди повідомлять», - зазначила Оксана Піддубна «Програмі плюс».

Останнє, про що слід додати, – вчора також в епіцентрі «нападу» газовиків опинився будинок №11 на вулиці Сербіченка, однак там, здається, особливої агресії представники ПАТ «Кременчукгаз» не проявляли.

Про що слід додати  – це нарікання на адресу  міської влади щодо бездіяльності в цьому питанні, й та ж депутат міськради Піддубна зазначає в соціальних мережах: «Шкода, що фіолетова команда на чолі з нардепом Шаповаловим навіть НЕ намагається допомогти мешканцям».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1978 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2546 0