Новини з 1996 року

Віяння часу. Нардеп Шаповалов і міськвиконком перефарбовуються у зелений колір. Фото

Олександр Курилов 22 квітня 2019 15:16 551 0

Народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов змінює кольори своєї агітаційної діяльності.

І якщо раніше такими були спочатку фіолетовий, а далі гранатовий, то відтепер в моду швидко входять абсолютно нові фарби й в першу чергу – зелена.

Це – результати минулого суботнику нашого народного депутата, участь в якому взяло набагато менше мешканців ніж очікували його організатори.

Й зрозуміло, що цього року, вже не так активно фарбували вапном бетонні стовпи, однак агітатори надавали перевагу справжній фарбі.

На головному фото – двері в під’їзд звичайної багатоповерхівки, які були нормального кольору й які раптом зазеленіли.

Й мешканець цього під’їзду, який побачив зміни, відгукнувся про організаторів фарбування так – «Що це за бісова хрінь?? Що це за зелена падло "сернула" нам на двері під'їзду??? Як взагалі можливо було до такого додуматись, а тим паче реалізувати цю дибільну ідею у життя???»

А відповідь на ці слова, певно знає організатор суботнику, народний депутат від нашого міста Юрій Шаповалов. Він на суботнику теж час дарма не витрачав, але фарбував у зелений колір лавочку в іншому мікрорайоні.

Й зрозуміло, обурення жителів, які бачать таку «роботу».

Однак слід сказати, що це тільки початок. А справжнє позеленіння нашого нардепа ще попереду й першим кроком, що ми побачимо – це перехід Юрія Шаповалова з фракції партії «Відродження» у фракцію партії «Слуга народу».

Й тут можна згадати про політичні стрибки нашого нардепа, який роками перестрибував з однієї фракції у парламенті в іншу. Й такий досвід у нього – великий.

А все починалося дуже давно з фракції партії  з назвою «Фронт змін»  у Кременчуцькій міській раді.

Далі була фракція партії Регіонів у парламенті , а після її розпаду – у  фракції «Воля народу».  Втім, наш нардеп «Волю народу» довго витримати не зміг й з неї попрямував у фракцію парті Відродження.

А вже буквально за місяць ми побачимо як народний депутат з Кременчука раптово позеленів й як він буде переходити у новостворену фракцію нового Президента України Зеленського з назвою «Слуга народу».

Й така фракція буде, бо новому президенту потрібна коаліція з 226-ма голосами й для цієї справи наш нардеп, який тільки й робить,  що з однієї партійної фракції переходить в іншу, якраз і знадобиться.  

А перевзуватися на льоту наш нардеп Шаповалов вміє добре.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1263 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1925 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2462 0