Новини з 1996 року

В яких випадках притупляється робота мозку

pplus 29 січня 2020 07:35 187 0

Які звички роблять людину дурнішою?

Багатозадачність

Вважається, якщо людина вміє виконувати кілька речей одночасно, то це добре. «Юлій Цезар» — саме так кажуть про таких людей. Але американський нейробіолог Ерл Міллер так не вважає. Він провів дослідження, яке довело, що головний мозок людини не працює продуктивно, якщо виконується кілька справ одночасно. Добре такі справи точно не вийдуть. Людина може концентруватися на одному завданні, решту вона робить автоматично.

Перегляд телевізора

У сучасному суспільстві багато хто не уявляє свого будинку без телевізора. Як же, прийти з роботи, зробити домашні справи та сісти перед блакитним екраном стало вже практично традицією багатьох сімей. Але фахівці вважають, що від цієї звички краще відмовитися, якщо людина хоче володіти високим рівнем IQ. Під час того, як людина дивиться якусь телепередачу, вона не докладає жодних зусиль для цього, тому робота мозку притупляється. Якщо перегляд телевізора займає багато часу, то це може призвести до негативних наслідків.

Недосип

Поганий сон може негативно вплинути не тільки на зовнішній вигляд людини, але й на організм у цілому. На розумову роботу це також впливає. Люди, які хронічно не висипаються, постійно мляві, вони роблять більше помилок і дуже дратівливі.

Неправильне харчування

Правильне харчування — запорука гарної фігури та красивої шкіри, а ще від нього залежить здоров'я мозку. Продукти, які містять насичені жири або прості вуглеводи, негативно впливають на розумові здібності. Така їжа в цілому негативно впливає на роботу серцево-судинної системи, наслідками може стати порушення нормального кровообігу. А це призводить до нестачі кисню в мозку та уповільнює його функціонування.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 532 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 434 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 483 0