Новини з 1996 року

В уряді запропонували змінити дату святкування Дня батька

Ксенія Омельченко 21 січня 2019 11:00 500 0

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе запропонувала змінити дату святкування Дня батька в Україні на третю неділю червня.

Про це повідомляє «Урядовий портал».


«Чому нам потрібне таке свято? Це знову ж таки про рівність, про залученість і міцну сім'ю, де обоє батьків беруть однакову участь у житті дітей. Я не знаю країни, де було б більше душевних і вдячних пісень про матір, де б образ матері був так глибоко осмислений у класичній літературі й фольклорі, як в Україні. Це, безперечно, добре. Але на цьому тлі незаслужено недооціненим залишається тато. Це неправильно. Неправильно не лише з міркувань моралі й елементарної вдячності, а й тому, що в суспільній свідомості відповідальність за виховання дітей покладається тільки на жінок, закріплюючи хибні стереотипи», – заявила посадовець.
 

За її словами, відзначення Дня батька буде гарним приводом не лише подякувати татусям за турботу, а й нагадати деяким з них про обов'язки батьківства.


«На моє глибоке переконання, доречніше відзначати День батька третьої неділі червня, саме тоді, коли його святкують у понад 80 країнах світу. Сподіваюся, найближчим часом ми зважимо всі аргументи, відпрацюємо це питання і приймемо єдине рішення», – наголосила віце-прем’єр-міністр.
 

Зазначимо, що зараз Україна відзначає День батька в третю неділю вересня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1171 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2170 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2788 0