Новини з 1996 року

В Україні зростає захворюваність дітей, тому планується розширення мережі закладів відпочинку

Марина Баніт 16 червня 2018 11:00 520 0

Про це заявила Генеральний директор директорату захисту прав дітей Світлана Ільчук під час зустрічі щодо обговорення робочого варіанту Концепції Державної програми оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2023 року з представниками інших міністерств та відомств.

 «На жаль, кількість дитячих закладів оздоровлення та відпочинку поступово зменшується. Більшість з тих, що є, не відповідають вимогам сьогодення та є такими, що потребують не тільки модернізації їх матеріально-технічного стану, а й удосконалення змісту й структури освітньо-виховної діяльності з урахуванням сучасних вимог», - зазначила Світлана Ільчук.

У ході зустрічі сторони обговорили основні напрямки, які необхідно відобразити в даному документі, а саме: питання безпеки, якості надання послуг, санітарних норм, контролю за закладами для відпочинку дітей та питання санаторно-курортного лікування дітей з інвалідністю.

«Протягом останніх років спостерігається стійка тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, яка обумовлена впливом різних негативних факторів соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Рівень захворюваності поступово збільшується, тому дане питання є першочерговим для вирішення», - резюмувала Світлана Ільчук.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 335 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 637 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 790 0