Новини з 1996 року

В Україні збільшили розмір соціальних виплат для переселенців та інвалідів

Ксенія Омельченко 25 жовтня 2017 13:14 2505 0

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» щодо підвищення розмірів соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та спрощення порядку контролю за їхнім проведенням.

Документ передбачає підвищення розміру щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг для осіб з інвалідністю І та ІІ груп і дітей з інвалідністю із числа внутрішньо переміщених.

Таким чином, розміри допомоги на даний момент становлять:

інвалідам І групи, дітям-інвалідам - 130% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 1705,60 грн.;

інвалідам II групи - 115% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 1508,80 грн.;

інвалідам III групи - 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 1312 грн.

Підвищено тепер і граничний розмір загальної суми грошової допомоги, що виплачується на сім’ю, до складу якої входять особи з інвалідністю, до 3400 грн.

Окрім того, розширено коло внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання грошової допомоги.

Верхня межа суми коштів, які може мати член сім’ї внутрішньо переміщеної особи на депозитному банківському рахунку (рахунках) і не втратити право на її отримання, з 10 до 25 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Уряд встановив, що соціальні виплати переселенці можуть отримувати через будь-який банк (отримання готівкових коштів і проведення безготівкових операцій) тільки на підконтрольній українській владі території. Документом спрощено порядок контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які пройшли фізичну ідентифікацію в Ощадбанку і тим, які працюють в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, і військовослужбовцям.

Зазначимо також, що Уряд удосконалив процедуру виплати допомоги при народженні дитини

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 885 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1681 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 766 0