Новини з 1996 року

В Україні запустилась нова соцмережа Woolik

Ксенія Омельченко 10 вересня 2017 17:20 864 0

У мережі з’явилася нова українська соцмережа під назвою Woolik, яка позиціонує себе як альтернативу заблокованим російським сервісам.

«Woolik - це зручна українська соціальна мережа з розкішною функціональністю, яка не поступається світовим аналогам, а в чомусь і перевершує їх. Місія Woolik - створити в Україні сучасну, естетично приємну, швидку і зручну соцмережу для ефективної комунікації між людьми по всьому світу», - йдеться в описі соцмережі.

Читайте також: В Україні заблокують доступ до «Яндексу», «ВКонтакті» і «Однокласників»
 

Поки що Woolik є досить таємничим проектом: засновники соцмережі залишаються невідомими, так само як і команда, що працює над нею. MediaSapiens поспілкувався з офіційним акаунтом Woolik у Facebook, однак представник проекту відмовився розкривати будь-які конкретні дані.

Поки що відомо, що офіційно мережа Woolik запустилася 17 серпня й що усі її засновники є українцями. Фінансується проект за кошти самих засновників.  

«Наразі засновники зайняті оптимізацією соцмережі, дуже великий попит. Коли функціонал буде налагоджено - будемо давати перші живі інтерв’ю», - прокоментував представник проекту.

Також він підтвердив, що в команді працює український дизайнер, який виконував замовлення для  Apple та Google і який нині живе в Ізраїлі та володіє невеликою компанією з Web-дизайну.
 


 

Представник мережі також розповів, що як тільки система почне працювати «без глюків», засновники Woolik розкриють більше інформації про свій проект. Орієнтовно робота над оновленнями має завершитись через кілька тижнів.

Згідно з релізом, офіс нової соцмережі знаходиться в Києві. Сервери теж знаходяться на території України.

«Так, ми розуміємо, що багато команд уже намагалися дати українцям власний аналог іноземних соціальних мереж. Так, черговий великий проект буквально вчора заявив про своє закриття. Всі ці проекти - це хороший самовчитель, як не потрібно робити соціальні мережі. Спасибі їм за це», - йдеться у ньому.

Woolik запевнили, що дадуть користувачам якісну українську соцмережу. 

Нагадаємо, минулого тижня подібний український проект припинив свою діяльність. "Ukrainians" - так називався проект, що представляв собою вітчизняну соцмережу, яка почала працювати у червні цього року.  Протягом перших 5 днів роботи в тестовому режимі в ній зареєструвалися більше 100 тисяч користувачів.

Та, незважаючи на великий потенціал, доля проекту вирішилася раптово. За словами співзасновниці проекту Олександри Струмчинської, керівництво компанії розробиків, які є й співзасновниками мережі, відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти в роботі над соцмережею.

Чи не повторить новий "Woolik" долю "Ukrainians"  - покаже час.

 

 

Теги: Інформаційні технологіїСоцмережі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1055 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2052 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2671 0