Новини з 1996 року

В Україні заборонили препарат для лікування пневмонії

Валерія Макряшина 22 серпня 2019 16:30 299 0

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила всі серії антибактеріального препарату для лікування пневмонії “Таванік”.

Відповідне рішення прийняв голова відомства Роман Ісаєнко в середу, 21 серпня, пише 24tv.ua.

Мова йде про препарат “Таванік”, таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг № 5 від французької компанії “Санофі Вінтроп Індастріа”.


Пневмонія – це запалення легеневої тканини, переважно інфекційного походження. Легені складаються з дрібних мішечків, альвеол, які в здорової людини в процесі дихання наповнюються повітрям, у них відбувається газообмін кисню і вуглекислого газу. При пневмонії альвеоли заповнюються запальною рідиною, що ускладнює їхню роботу і газообмін та обмежує надходження кисню до органів і тканин.

Заборону встановили через те, що серія ліків 8NT5E не була зареєстрована, тому заборонили інші серії в зазначеному дозуванні.

“Таванік” призначається при лікуванні бактеріальних запальних процесів, які спричинені бактеріями, чутливими до левофлоксацину. Препарат виписують дорослим для лікування, зокрема, запалення легенів, ускладнених інфекцій сечовивідних шляхів (у тому числі пієлонефрити), інфекцій шкіри та м’яких тканин, хронічного бактеріального простатиту.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 213 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 233 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 401 0