Новини з 1996 року

В Україні заборонили лікарський засіб "Пантекс"

Альбіна Козлова 16 грудня 2018 12:45 327 0

В Україні Держлікслужба тимчасово заборонила лікарський засіб «Пантекс». Про це повідомляє прес-служба Держлікслужби України. Тепер усі аптеки та інші заклади повинні перевірити наявність забороненої серії ліки.

«На підставі наказу Держлікслужби від 06.12.2018 № 1388 про анулювання Висновків про підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики 13.09.2018 № 423/2018 / С-1010, а також відповідно до Конституції України... ТИМЧАСОВО забороняю реалізацію і застосування лікарського засобу ПАНТЕКС, порошок ліофілізований для приготування розчину для ін'єкцій по 40 мг, 10 флаконів з порошком у картонній упаковці, серії к-301, виробництва Генфарма лабораторії, Ес.Ел., Іспанія, до окремого рішення державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками», - повідомляють у Держлікслужбі.

Тепер аптеки та інші заклади повинні вилучити серію ліків з обігу і помістити в карантин, про що потім повідомити Держлікслужби за місцем розташування про вжиті заходи. При наступних поставках лікарських засобів суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосування серії лікарського засобу, наведеного в даному розпорядженні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись